Novinky

12. 12. 2020 – Máme štěňátka!! Reika je maminkou dvou mini lásenek. Pejsek Albert Griffiths ADELVILLE a fenečka Amelia Freya ADELVILLE.

8.11.2020 Máme potvrzenou březost naší Reiky, těšíme se na štěňátka z pracovního spojení, po rodičích velmi milých povah.

12.9.2020 se na NV v Brně předvedla ve výstavním kruhu naše černá holčička AKAE BEKA ADELVILLE a odnesla si ocenění V1, CAJC, BOJ!!! :* Jsem šťastná, jaká krásná fenka z ní je!! Gratuluji ti moc, Eriko!! Davidovi a Verunce děkuji za handling!!

12.9.2020 – Aslan Jacob Adelville opět zářil na poli pracovním. Ve svém věku 14 měsíců se se svým pánečkem Laďou zúčastnili PZ..Zkoušky dokončili s plným počtem bodů v I.ceně a celé zkoušky vyhráli!! Velká gratulace a poděkování patří celé Aslánkově rodině , dojali jste mně a udělali mi obrovskou radost !

11. – 13.9.2020 se v Lipové u Chebu konal Memoriál Mileny Šterbové – všestranné zkoušky slídičů. Je to nejvyšší zkouška v ČR, kam jsem chtěla s Inuškou jít ještě jednou zkusit štěstí a strávit víkend s kamarády, krásnými loveckými psy a užít si zkouškovou atmosféru. Něco se nám povedlo moc, něco trochu míň, ale MMŠ jsme dokončily, všechny disciplíny udělaly a domů jsem odjížděla s úsměvem na tváři a krásným pocitem u srdce,..jsem na Inušku pyšná. Zkoušky jsme dokončily na 15. místě ve III.ceně s počtem 388 bodů.

4.8.2020 – Naše štěňátka ESS oslavila první rok svého života. Jsou z nich krásní psi, dělají radost svým rodinám. Lásky naše, všechno nejlepší!!!

27.6. 2020 jsem se s Inuškou zúčastnila BZ v MS Rudíkov. Tyto zkoušky jsme pojaly jako trénink na MMŠ – Mezinárodní všestranné zkoušky pro slídiče, kam jsem ještě jednou s Inuškou zatoužila jít 🙂 .. BZ dopadly pro nás skvěle, moje holčička předvedla krásnou práci, ukázkovou šoulačku a samotnou barvu naprosto přesně. Došly jsme se samými 4 🙂

20.6.2020 – Na své úplně první lovecké zkoušky přijel do své rodné hroudy ASLAN JACOB ADELVILLE. Nádherný pejsek předvedl úžasnou práci a ZV dokončil v I.ceně s vysokým počtem bodů a se známkou 4 z hlasitosti na stopě. Celkově se umístil na 4.místě ze 17 psů. V 10 měsících je největší šikulka a já ještě jednou děkuji Laďo 🙂 za péči o Aslánka