Novinky

po zrušené rezervaci nabízíme 2 volné špringří kluky s těmi nejlepšími mazlícími vlastnostmi 🙂

mini Adelville – Amelia Freya a Albert Griffiths se předvedli na své první výstavě. Oba si ve třídě dorostu odnesli moc hezký posudek, hodnocení VN 1. (OH 27cm)

Krajská výstava psů Brno Zetor – 22.8.2021

11. 7. 2021 se naší milovance Inušce (Beyonce Juliet Buxusson) narodila štěňátka. Máme 3 fenečky a 7 pejsků.

Tatínkem se stal překrásný anglický pes s moc hezkým rodokmenem Daenerys Blood Of The Dragon.

Jsem neskutečně pyšná na tu naši holčičku, jak oba své vrhy po 10 štěňátkách úžasně zvládla, od začátku až do jejich odchodu do nových domovů.

12. 12. 2020 – Máme štěňátka!! Reika je maminkou dvou mini lásenek. Pejsek Albert Griffiths ADELVILLE a fenečka Amelia Freya ADELVILLE.

8.11.2020 Máme potvrzenou březost naší Reiky, těšíme se na štěňátka z pracovního spojení, po rodičích velmi milých povah.

12.9.2020 se na NV v Brně předvedla ve výstavním kruhu naše černá holčička AKAE BEKA ADELVILLE a odnesla si ocenění V1, CAJC, BOJ!!! :* Jsem šťastná, jaká krásná fenka z ní je!! Gratuluji ti moc, Eriko!! Davidovi a Verunce děkuji za handling!!

12.9.2020 – Aslan Jacob Adelville opět zářil na poli pracovním. Ve svém věku 14 měsíců se se svým pánečkem Laďou zúčastnili PZ..Zkoušky dokončili s plným počtem bodů v I.ceně a celé zkoušky vyhráli!! Velká gratulace a poděkování patří celé Aslánkově rodině , dojali jste mně a udělali mi obrovskou radost !

11. – 13.9.2020 se v Lipové u Chebu konal Memoriál Mileny Šterbové – všestranné zkoušky slídičů. Je to nejvyšší zkouška v ČR, kam jsem chtěla s Inuškou jít ještě jednou zkusit štěstí a strávit víkend s kamarády, krásnými loveckými psy a užít si zkouškovou atmosféru. Něco se nám povedlo moc, něco trochu míň, ale MMŠ jsme dokončily, všechny disciplíny udělaly a domů jsem odjížděla s úsměvem na tváři a krásným pocitem u srdce,..jsem na Inušku pyšná. Zkoušky jsme dokončily na 15. místě ve III.ceně s počtem 388 bodů.

4.8.2020 – Naše štěňátka ESS oslavila první rok svého života. Jsou z nich krásní psi, dělají radost svým rodinám. Lásky naše, všechno nejlepší!!!

27.6. 2020 jsem se s Inuškou zúčastnila BZ v MS Rudíkov. Tyto zkoušky jsme pojaly jako trénink na MMŠ – Mezinárodní všestranné zkoušky pro slídiče, kam jsem ještě jednou s Inuškou zatoužila jít 🙂 .. BZ dopadly pro nás skvěle, moje holčička předvedla krásnou práci, ukázkovou šoulačku a samotnou barvu naprosto přesně. Došly jsme se samými 4 🙂

20.6.2020 – Na své úplně první lovecké zkoušky přijel do své rodné hroudy ASLAN JACOB ADELVILLE. Nádherný pejsek předvedl úžasnou práci a ZV dokončil v I.ceně s vysokým počtem bodů a se známkou 4 z hlasitosti na stopě. Celkově se umístil na 4.místě ze 17 psů. V 10 měsících je největší šikulka a já ještě jednou děkuji Laďo 🙂 za péči o Aslánka